CELE MAI VIZUALIZATE ARTICOLE

Oficiul Cluj – Promoție QR Code

Felicitări! Ai câștigat 50 de LEI reducere la cursurile de engleză ACORD SCHOOL

Ce îţi oferă ACORD SCHOOL?
Îţi deschide calea către nenumărate posibilități profesionale, te ajută în dezvoltarea personală şi îţi formează caracterul. Pentru Şcoala ACORD SCHOOL am selectat cei mai buni profesori, cei mai competenţi, cei care, pe lângă vocaţie, cunosc şi modalitățile de predare, sunt veseli, energici și ştiu să devină prieteni cu elevii noștri.

Înscrierea la cursurile de engleză de la ACORD School este o procedură simplă și rapidă. Este suficient să accesezi www.acordschool.ro sau intri pe pagina noastră de FACEBOOK și să te informezi despre noi. În cazul în care vrei să ajungi la sediul nostru, îl găsești aici. Dacă vrei să frecventezi cursurile noastre de engleză dar nu dispui de suficient timp, fiind ocupat cu universitatea sau serviciul, graficul nostru este astfel structurat, încât vei avea posibilitatea să-ţi alegi orarul care îți convine. Despre eficienţa cursurilor putem vorbi la nesfârşit. Este important ca studentul să perceapă importanţa acestora în formarea personală şi profesională.

Vino acum la oficiul ACORD SCHOOL pentru a afla despre mai multe oferte și promoții!